ביג מרקט יבוא ושיווק
מוצרי פרסום ומתנות
טל: 09-8322637

 


 
| ברוכים הבאים לאתר "ביג סורפרייז" קטלוג מוצרי הפרסום והמתנות של חברת "ביג מרקט שיווק" | אצלנו תמצאו את מוצרי הפרסום והמתנות הכי מדליקות שיש / אין מכירה בבודדים  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


6 מתנות מקוריות ליולדת
 
בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי החל בענף המתנות- מתנות מיוחדת ליולדת. אם בעבר היה נהוג להעניק את אותם פרחים מסורתיים, הרי בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי החל בתחום הבא לידי ביטוי במתנות מקוריות ומעניינות.

אילו מתנות ניתן למצוא
אם כן, כיום ניתן למצוא שלל מתנות מקוריות לנשים וגם עבור היולדת ולא רק עבור התינוק, דבר הבא לידי ביטוי במתנות מקוריות כמו למשל עוגת מגבות הכוללת שלוש קומות בתוספת כיתוב נסיך נולד או נסיכה נולדה- החבילה מעוטרת בגוונים ורוד, כתום חום או לבן.
 המתנה השנייה אשר תגרום שמחה לאושר ליולדת היא תכשיט הכולל חריטה של הרך הנולד- אין ספק כי לא מדובר בעוד תכשיט רגיל אלא בתכשיט ייחודי אשר יאפשר ליולדת להתהלך ולהתבונן בתכשיט בשמחה רבה.
המתנה השלישית היא מייבש בקבוקים-  אין ספק כי בתקופה בה היולדת הטרייה עומדת להיות עמוסה בטיפול בתינוק בהחלט ניתן להקל עלייה באמצעות מייבשי בקבוקים הכוללים עיצוב אומנותי של ממש.

 מה חשוב לדעת בבחירת מתנות ליולדת
 המתנה הרביעית אשר ניתן להעניק ליולדת היא שק שינה נקודות צבעוניות אשר עוטף את התינוק בצורה המושלמת ביותר וכך היא יודעת כי התינוק שלה מוגן. המתנה החמישית היא סט פיקניק מפנק הכולל מחצלת נוחה המאפשר להניח על גבי המחצלת את התינוק במהלך החופשה. אין ספק כי מדובר במתנה מקורית למדי ליולדת חובבת טיולים , בייחוד בעונת הקיץ והאביב.  המתנה השישית היא שמן ארומתרפי ליולדת- לאחר הלידה היולדת צריכה לדאוג לתינוק אבל גם לדאוג לעצמה ולכן אין כמו שמן ארומתרפי על מנת לדאוג לה. 

בעת בחירת מתנות ליולדת חשוב ביותר להביא בחשבון  את איכות המתנה- האיכות היא מעל הכל.  אף אחת לא ממש מעוניינת לקבל מתנה   אשר תתפרק  או תתקלקל או שמא לא תהיה שימושית בשל איכות ירודה וכך לא יהיה ניתן לעשות בה שימוש וכל המחשבה המקורית אשר השקעתם בבחירת המתנה לא תבוא לידי ביטוי.

גם כאשר אתם פועלים במסגרת מצומצמת של תקציב, ראוי לבחון כי אתם בוחרים מוצר איכותי על פני מוצר ירוד. ההמלצה היא לבחור מתנה קטנה יותר מבחינת הגודל אך להקפיד על האיכות.  דבר נוסף אשר ראוי לבחון במהלך בחירת המתנה היא לבחור מתנה מקורית, כזו אשר היולדת לא תרכוש בעצמה.

במילים אחרות, אתם מוזמנים להתייעץ עם קרובי משפחה , חברים ועוד אנשים אשר מכירים אותה על מנת לבחור עבורה את  המתנה האידיאלית ביותר. דבר אחרון וחשוב ביותר- למד החשיבה על המקוריות בחרו מתנה אשר היולדת תעשה בה שימוש ולא מתנה אשר היא תבחר להניח על הארון ולא לעשות בה שימוש. מתנה שימושית תהיה מתנה אשר היא תהנה ממנה לאורך זמן רב.
 
 
 
 
 
 

 

הוספה למועדפים  |  הפוך לעמוד הבית  |  מפת האתר  |  כתבו לנו | מוצרי קד"מ |  עטים ממותגים  | תיקי גב

[חזור למעלה]